Strona:  
O nas

Historia gajaexpress - 25 lat bezpiecznie przewozimy naszych pasażerów.

 

 

 

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „GAJA” powstało 1 lipca 1993 roku. Firmę stworzył od podstaw właściciel-Jarosław Gołębiewski , z wykształcenia mgr inż. elektryk, jak się okazało, przewidujący inwestor. Firma obecna już ponad 25 lat na rynku elastycznie reaguje na zmiany warunków otoczenia i dostosowuje swój profil do obecnego zapotrzebowania.

 

Główną dziedziną działalności firmy „GAJA” od 1993 roku są usługi transportowe w zakresie przewozu rzeczy i osób, prowadzone na rynku krajowym i zagranicznym. W okresie swojej 25 letniej działalności współpracowaliśmy między innymi z takimi kontrahentami jak: Orbis Travel, Orbis Transport, PO PKS Warmia, PKS Bus Almatur, Biacomex, Veolia Eurolines Polska oraz z biurami podróży z Białorusi i Rosji.

 

Dzięki ogromnemu doświadczeniu zapewniamy komfort podróży, bezpieczny przejazd i kulturalną obsługę. W 2001 roku rozszerzyliśmy dotychczas świadczone usługi o transport towarowy. Nasz tabor składa się z 14 ciągników siodłowych marki VOLVO  i  DAF wyposażonych w uniwersalne naczepy typu burto- firanka.

 

Wykonujemy usługi transportowe po całej Polce i Europie. Zapewniamy szybką, profesjonalną obsługę oraz terminowe dostawy ładunków. Bazujemy wyłącznie na doświadczonych kierowcach, znających również realia Białorusi i Rosji.

 

W 2011 roku rosnący popyt na usługi transportowe oraz  koszty utrzymania własnego taboru przyczyniły się do otwarcia warsztatu mechanicznego. Gwarantuje to szybkie i sprawne usuwanie usterek, awarii technicznych oraz pełną diagnostykę komputerową własnego taboru. Warsztat mechaniczny oprócz obsługi pojazdów firmowych świadczy również swoje usługi dla firm przewozowych z całego regionu.

GAJA facebookGAJA gmail